pracuj z bum cyk

poszukujemy animatorów!

Do stale rozwijającego się zespołu Bum Cyk – Laboratorium Eksperymentów poszukujemy animatorów do pracy od zaraz.

Dołącz do nas i stań się częścią szalonych eksperymentatorów – organizujemy zajęcia i warsztaty między innymi w przedszkolach i na eventach. Aktualnie działamy głównie na terenie Łomianek, Warszawy, Ząbek i Pruszkowa.

Na start chcielibyśmy przetestować, czy nadajemy na tych samych falach, więc chcielibyśmy zaprosić Cię na 1 dzień w tygodniu, a później wspólnie wypracować grafik, który będzie odpowiadał nam wszystkim. Jesteśmy zespołem nastawionym na kreowanie uśmiechów i dziecięcej radości, pozytywnie zakręconym i takiej osoby szukamy!

Co możemy Ci zaoferować?

Kreatywne zajęcia oparte o wspólne pomysły

Mamy cały kufer świetnych pomysłów na zajęcia dla dzieci, którymi będziemy się z Tobą dzielić, pozostawiając Ci jednak miejsce na własne scenariusze i kreatywne wynalazki. Gramy zespołowo i wspieramy wzajemnie swój rozwój! Dla nas ważna jest kreatywność i pasja, a odwdzięczymy się za nią świetną atmosferą pracy i fajnymi wyzwaniami!

Elastyczna forma zatrudnienia

Jeśli jesteś animatorem i prowadzisz własną działalność – super! Możemy podjąć współpracę b2b. Jeśli nie masz swojej działalności – to nic! Możemy Ci także zaoferować umowę zlecenie. Współpracujemy z różnymi przedszkolami, salami zabaw, organizujemy urodzinowe warsztaty, jeździmy na eventy – słowem, wszędzie nas pełno! Dzięki temu na pewno ustalimy odpowiednio elastyczny grafik.

Rozwój w zawodzie animatora

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z pracą z dziećmi i animacją – z przyjemnością wesprzemy Cię w rozwijaniu Twoich kompetencji! Prowadzimy zajęcia o tematyce eksperymentów oraz plastyczne, współpracujemy z przeróżnymi instytucjami: przedszkolami, salami zabaw, fundacjami. Gwarantujemy Ci mnóstwo fajnych doświadczeń i możliwość udziału w inspirujących, kreatywnych przedsięwzięciach!

Zgłoszenia

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu, masz pasję i motywację do działania i chcesz się rozwijać w branży animacji dziecięcej – prześlij swoje zgłoszenie na adres warsztaty@bumcyklab.pl z dopiskiem „Praca z Bum Cyk” w tytule maila.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa, podczas której chcemy Cię trochę lepiej poznać. O przejściu do kolejnego etapu poinformujemy Cię mailowo.

spełniamy dziecięce marzenia!

skontaktuj się z nami

W celu rezerwacji prosimy o kontakt.

warsztaty@bumcyklab.pl

tel. (+48) 795 716 304